رازهای شخصیتی شما از زبان گل های تولدتان

 

رازهای شخصیتی شما از زبان گلهای تولدتان

 ماه و روز تولدتان از گلهایی سخن می‌‌گویند که می‌‌توانند برخی نکات ریز شخصیتی شما را آشکار سازند.

 

شما چه گلی هستید؟

فروردین :گل رز

شما گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می‌‌دهید. بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است.

 

اردیبهشت :گل نسترن

 

فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید. دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید. خجالتی هستید و قابل اعتماد. سعی می‌‌کنید از مشاجرات دوری کنید.

 

خرداد :گل یاس سفید

 

رفتار دوستانه‌‌ای دارید. رک گو و پرحرف بوده و همین امر به جذابیت شما می‌‌افزاید. مانند گل یاس، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید. از رفتار بد دیگران سریع می‌‌گذرید. برای رفاقت ارزش زیادی قائلید.

 

تیر :گل بنفشه

 

زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و زیاد با فراز و فرودهای آن مواجه می‌‌شوید. به جای داشتن درآمد جزیی به فکر درآمدهای کلان هستید. ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیتهای خلاقانه هستید. در خانه بیشتر از همه جا احساس امنیت و آرامش می‌‌کنید.

 

مرداد :گل شب بو

 

فردی بامحبت، خونگرم، دلسوز اما کمی عصبی هستید. غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌‌برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می‌‌شود. برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده می‌‌کنند.

 

شهریور :گل داوودی

 

جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند هستید. در کارهایتان سرسختی و سماجت داریدو این مسأله گاهی به ضرر شما تمام می‌‌شود. به رغم آنکه شخص مهربانی هستید اما برخی اوقات رگه‌‌های نامهربانی در شما نمایان شده که این مسأله دیگران را آزار می‌‌دهد.

 

مهر :گل زنبق

 

فرد مودبی هستید. به سرعت عصبانی می‌‌شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه باز می‌‌گردید. از زیبایی لذت می‌‌برید. فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می‌‌زند و از انجام هرکاری لذت می‌‌برید.

 

آبان :گل ارکیده

 

به سرعت تصمیم می‌‌گیرید و در انجام کارهایتان سریع و چابک هستید. تغییرات شغلی شما را نمی‌‌ترساند که این موضوع یکی از برتری‌‌های شخصیت شماست. توانایی استثنائی در سازماندهی کارهایتان دارید.

 

آذر :گل مریم

احساساتی، صادق، باوفا، بشاش و خوش اخلاق هستید، اما اگر بخواهید می‌‌توانید همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهید. خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می‌‌دانید. کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه‌‌های شخصیتی به کمک شما می‌‌آیند

دی :گل همیشه بهار

اهل رقابت و دوست بازی و قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید. بسیار تودار و در واقع درون گرا هستید، از شادی دیگران شاد می‌‌شوید اما خود به سختی به آرزوهایتان دست مییابید.

بهمن :گل گلایل

باهوش هستید و می‌‌دانید چه می‌‌کنید. می‌‌خواهید همه امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می‌‌تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برایتان مشکل ساز شود. اما در مورد عشق صبور هستید. همواره اهدافی برای دستیابی دارید و واقعاً برای رسیدن به آنها تلاش می‌‌کنید.

 

اسفند: گل نرگس

مهربان، باگذشت و بسیار تودار هستید. به هیچ وجه خودخواه نیستید. همیشه بهترین را برای دیگران می‌‌خواهید. دوستانتان برایتان مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می‌‌دانید. بین دوستان محبوب هستید و در خانواده نظر شما بر دیگران ارجحیت دارد.

 

گل شما چیه؟ 

 

 

 

/ 23 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تلخون

سلام . عید مبعث مبارک . حاشیه 4 پستم بدجوری ذهنم رو مشغول کرده [تعجب]

احمد

رضا جون گلابی آخه چرا به روز نمی کنی بیا که با پایان جام جهانی به روزم [گل][لبخند][گل][لبخند][گل]

احمد

رضا جون سلاااااااااااااااااااااااام چطوری جیگر؟ [گل][لبخند][گل][لبخند][گل]

احمد

الهی قلب غم آتش بگیرد / سیاهی دق کند ماتم بمیرد الهی تا رفیق هست و زمان هست / کسی یاد تو را از من نگیرد . . . [گل][لبخند][گل][لبخند][گل]

احمد

سلام رضا جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون [بغل] با یه شعر طنز و قشنگ به روزم [گل][لبخند][گل][لبخند][گل]

salma

آپپپپپپپممممممممممم[عینک]

♥ღ♡ღ♥ღ♥ ستاره ♥ღ♡ღ♥ღ♥

سلام دوست من.عجب!!!!!!! امین منم متولد دی ماهه!‌دقیقا همونجوریه که گفتی. واسه منم درست بود فقط من اعتماد به نفس خیلی دارم.( مرداد‌) بر جلوه‏ ى روى ماه مهدى، صلوات! بر جذبه ى هر نگاه مهدى، صلوات! ما را نبود چو هديه ‏اى در خور او بفرست به پيشگاه مهدى، صلوات! عیدت مبارک دوست من.

salma

چرا آپ نمیکنی ؟؟؟[متفکر] راسی آپم بیا[ابرو]

مهدی

[گل][گل] www.mehdibazrafshan.persianblog.ir خوشحال میشم سر بزنید

sanam

gole yakh